خانه / آموزش Power BI / درس سی و هشتم – آشنایی با Power BI Service

درس سی و هشتم – آشنایی با Power BI Service

به بخش کاوش داده ها (Exploring Data) از فصل های آموزشی Power BI خوش آمدید. اکنون که درباره Power BI Desktop و چگونگی دریافت داده های تصویری (Visualize Data) آگاه هستید، آماده کاوش داده ها در Power BI Service هستید.

در این فصل موارد گوناگون بسیاری برای یادگیری وجود دارد و تعاملات جذاب و به اشتراک گذاری در Power BI در اینجا آشکار می شود. بنابراین برای یک بخش جالب و درگیر کننده آماده شوید.

آشنایی با Power BI Service

Power BI Service توسعه طبیعی Power BI Desktop است و ویژگی های آن شامل آپلود گزارشات، ساخت داشبوردها و پرسیدن سوال از Data خودتان با استفاده از زبان طبیعی است. با استفاده از این سرویس شما می توانید زمان های بروز رسانی داده ها (Data Refresh) تعیین کنید، داده ها را با همکارانتان به اشتراک بگذارید وسرویس پک های شخصی سازی شده ایجاد کنید.

در فصل های بعدی، به بررسی Power BI Service می پردازیم و نشان می دهیم که چگونه می تواند داده های هوش تجاری (Business Intelligence Data) شما را به اطلاعات آماری (Data Insights) و محیط تصمیم گیری مشترک تبدیل کند.

منبع

درباره‌ی حمیدرضا بابازاده

کارشناس ارشد هوش تجاری در اتریش با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه تحلیل دیتا و تدریس SQL SERVER و Power BI

همچنین ببینید

درس پنجاه – معرفی Power BI Mobile

برای پیگیری داده ها زمانی که در حال حرکت هستید، می توانید از یکی از اپلیکیشن لمسی موبایل Power BI برای دستگاه های اندروید، iOS و یا ویندوز استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (فقط عدد بنویسید) *