خانه / آموزش Power BI / نقاط قوت و ضعف مهم در روش Import Data

نقاط قوت و ضعف مهم در روش Import Data

عملکرد کامل Power BI

با این روش شما عملکرد کامل Power BI را دریافت می کنید .شما می توانید یا استفاده از Power Query داده ها از چند منبع را با هم ترکیب کنید و یا با استفاده از DAX عبارات و تصاویر پیشرفته هوشمند به زمان بسازید.

در این روش ، هیچ محدودیت عملکردی در Power BI وجود نخواهد داشت . شما می توانید از تمام اجزاء استفاده کنید.

محدودیت حجم

در این روش ، شما محدودیت حجم در مدل خواهید داشت. مدل Power BI شما (یا بیاید به آن فایل بگوییم) نمیتواند بیشتر از ۱ گیگابایت باشد. شما معمولا تا ۱۰ گیگابایت حجم در حساب خود خواهید داشت ، اما هر فایل باید تا حجم ۱ گیگابایت باشد. یک استثنا برای این وجود دارد : Power BI Premium به شما اجازه می دهد مدل با حجم ۵۰ گیگابایت در وب سایت Power BI بارگزاری کنید. بدون پریمیموم حداکثر سایز فایل که میتوانید داشته باشید ۱ گیگابایت است. اما یادتان باشد فایل ۱ گیگابایتی Power BI برابر ۱ گیگابایت داده در منبع نیست . (همان طور که در بخش موتور فشرده سازی گفته شد).

این سریع ترین روش است

این روش اتصال سریع ترین گزینه ممکن است .

داده ها در حافظه سرور بارگذاری می شوند ، و گزارش های Query از داده های بارگزاری شده در حافظه ارزیابی می شود. هیچگونه کندی یا تاخیر زمانی در این روش وجود ندارد (تا زمانی که مدل Power BI خود را بدون مشکل اجرائی طراحی کنید).

منبع:

https://radacad.com/directquery-live-connection-or-import-data-tough-decision

درباره‌ی نگار نوروزی

کارشناسی زبان و ادبیات ژاپنی مترجم زبان آلمانی، انگلیسی و ژاپنی علاقه مند به یادگیری و علم اندوزی دانشجو برنامه نویسی پایتون , html و SQL به دنبال پیشرفت هرچه بیشتر

همچنین ببینید

درس پنجاه و یکم – ایجاد فضاهای کاری در Power BI

فضاهای کاری (Workplaces) مکان هایی هستند برای همکاری با همکاران برای ایجاد و اصلاح مجموعه ای از داشبورد ها ، گزارش ها و گزارش های صفحه بندی شده در Power BI دو نوع گروه وجود داد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (فقط عدد بنویسید) *